2. Praca
  3. Zdrowie
  4. Pracownicy ochrony zdrowia
  5. Pracownicy ochrony zdrowia - Mazowieckie
  6. Pracownicy ochrony zdrowia - Warszawa
  7. Pracownicy ochrony zdrowia - Bielany
Dodane 26 kwietnia 2024

Ratownik Medyczny

Lokalizacja

Warszawa, Bielany

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Twój zakres obowiązków:

  • zapewnienie sprawnej i profesjonalnej obsługi pacjenta przez telefon;

  • niezwłoczne reagowanie na pojawiające się wskazania opasek telemedycznych pacjentów, w szczególności “SOS”, oraz “Upadek”;

  • dbanie o najwyższą jakość oraz poziom świadczonych usług teleopieki nad podopiecznymi;

  • staranne prowadzenie dokumentacji pacjentów;

  • rzetelne stosowanie Procedur Telecentrum;

  • wprowadzanie i aktualizacja danych pacjentów w bazach danych.

Nasze wymagania:

  • wykształcenie wyższe medyczne (warunek konieczny) - pielęgniarstwo lub ratownictwo medyczne, min. licencjat;

  • co najmniej 3-letnie doświadczenie przy udzielaniu świadczeń zdrowotnych na stanowisku dyspozytora medycznego lub w szpitalnym oddziale ratunkowym;

  • bardzo dobra organizacja pracy własnej i samodzielność w działaniu;

  • umiejętność podejmowania szybkich decyzji, umiejętność pracy w zespole;

  • kierowanie się zasadami empatii oraz szacunku w kontakcie z podopiecznymi;

  • znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy:

  • możliwość uczenia się i pracy z ekspertami;

  • pakiet teleopieki dla rodziny;

  • dynamiczna ścieżka kariery i potencjał rozwoju w organizacji;

  • przyjazna kultura pracy, oparta na zaufaniu, współpracy, wzajemnym wsparciu i dobrej atmosferze;

  • przestrzeń do wdrażania własnych pomysłów i inicjatyw w organizacji;

  • bezpośredni wpływ na rozwój dynamicznej branży Telemedycyny w Polsce i na świecie;

  • brak dress codu i narzuconych schematów.

SiDLY jest obecnie jednym z najszybciej skalujących się deep-tech’ów w segmencie teleopieki medycznej. Produktem SiDLY jest technologia medyczna AI, która ratuje życie i zmniejsza globalny problem dostępu do opieki zdrowotnej.

Dzięki autorskiej technologii opaski medycznej na nadgarstek, systemu telemedycznego opartego o AI oraz aplikacji mobilnej, spółka stworzyła najskuteczniejszy sposób rozwoju usług medycznych, minimalizujący konieczność opieki instytucjonalnej.

W 2023 r. SiDLY znalazło się w gronie najszybciej skalujących się firm technologicznych - Deloitte CE Technology Fast 50/2023.

SiDLY budując zespół międzynarodowych ekspertów w prężnie rozwijającej się dziedzinie telemedycznej stawia na ludzi ambitnych, konsekwentnych w działaniu i zaangażowanych.

W związku z dynamicznym rozwojem firma SiDLY poszukuje Kandydatów na stanowisko: Ratownik Medyczny.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Bielany
ID: 902336200