2. Praca
  3. Zdrowie
  4. Pracownicy ochrony zdrowia
  5. Pracownicy ochrony zdrowia - Wielkopolskie
  6. Pracownicy ochrony zdrowia - Poznań
  7. Pracownicy ochrony zdrowia - Grunwald
Dodane 13 maja 2024

Ratownik medyczny

Lokalizacja

Poznań, Grunwald

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Uniwersytecki Szpital Kliniczny zatrudni osoby na stanowisku Ratownika Medycznego na Oddziale Intensywnego Nadzoru Internistycznego

Lokalizacja: ul. Przybyszewskiego 49

Zadania:

  • rozpoznawanie warunków i potrzeb zdrowotnych pacjenta

  • planowanie i sprawowanie opieki pielęgnacyjnej nad pacjentem,

  • udzielanie w określonym zakresie świ­adczeń zapobiegawczych, diagnostycznych, leczniczych i rehabilitacyjnych oraz medycznych czynności ratun­kowych

  • realizacji zleceń lekarskich w procesie diagnostyki, lec­zenia i rehabilitacji

  • prowadzenie dokumentacji medycznej

  • edukacja zdrowotna i promocja zdrowia

Oczekiwania:

  • dyplom ratownika medycznego

  • gotowość do pracy zmianowej w trybie dwunastogodzinnym

  • orientacja na pacjenta oraz wysoki poziom kultury osobistej

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub umowy cywilnoprawnej

  • kompleksowe wdrożenie do pracy

  • stabilne zatrudnienie oraz możliwość pozyskiwania wiedzy od ekspertów w poszczególnych dziedzinach

  • wynagrodzenie na poziomie rynkowym

  • bogaty pakiet socjalny – w tym wsparcie finansowe w okresie świątecznym, dofinansowanie odpoczynku wakacyjnego, karty Multisport oraz ubezpieczenia na życie

  • możliwości rozwoju i nauki – współfinansowanie studiów, szkoleń i kursów zewnętrznych dostęp do szkoleń e-learningowych oraz udział w projektach wewnętrznych

  • możliwość wdrażania nowych pomysłów oraz samodzielność w podejmowanych działaniach

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Grunwald
ID: 916718047