2. Praca
  3. Zdrowie
  4. Pozostałe w Zdrowie
  5. Pozostałe w Zdrowie - Wielkopolskie
  6. Pozostałe w Zdrowie - Poznań
  7. Pozostałe w Zdrowie - Winogrady
Dodane 23 maja 2024

Ratownik KPP / Kierowca ambualnsu

Wynagrodzenie

3 000 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Poznań, Winogrady

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma MEDIK 24 jest prężnie rozwijającą się jednostką medyczną, która aktualnie poszukuje osób na stanowisko: Ratownik KPP z uprawnieniami na prowadzenie pojazdów uprzywilejowanych

Zakres Obowiązków:

  • Transport Pacjentów

  • Zabezpieczenia medyczne

Wymagania:

  • samodzielny i niezawodny sposób pracy

  • zaświadczenie o ukończeniu kursu Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy

  • punktualność

  • uprawnienia do prowadzenia pojazdów uprzywilejowanych

  • doświadczenie medyczne - mile widziane

Oferujemy:

  • zatrudnienie na pełen etat na podstawie umowy o pracę/zlecenie

  • praca w młodym zespole

  • wynagrodzenie od 3 000 zł do 6 000 zł netto na miesiąc

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Winogrady
ID: 918869091