2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Lubuskie
  5. Kierowca - Zielona Góra
Dodane 19 kwietnia 2024

RADON - Kierowca busa do 3,5 t + pracownik produkcji/magazynu

Lokalizacja

Zielona Góra

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowePrawo jazdy: Kat. BZasięg transportu: Krajowy oraz międzynarodowy

Firma Radon Sp. z o.o. z siedzibą w Zielonej Górze poszukuje osoby na stanowisko kierowca busa do 3,5 t w transporcie krajowym oraz międzynarodowym.

Co Ci zaoferujemy:

·       korzystne warunki finansowe,

·       pracę w międzynarodowym środowisku

·       miłą atmosferę w pracy

·       możliwość rozwoju

Główne obowiązki:

·       kursowanie busem pomiędzy budynkami firmy,

·       wyjazdy w trasę jako kierowca wraz z ekipą do demontaży stoisk targowych - średnio 2 tygodnie miesięcznie praca poza granicami RP ( 2-3 wyjazdy kilkudniowe w miesiącu),

·       pozostały czas w miesiącu praca na terenie zakładu produkcyjnego, przy budowie stoisk targowych/przy produkcji mebli lub praca na magazynie.

Wymagania:

·       Czynne prawo jazdy kat. B,

·       Doświadczenie w prowadzeniu pojazdów.

Uprawnienia na obsługę wózka widłowego będą dodatkowym atutem.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV przez portal OLX.

Lokalizacja

Zielona Góra,

Lubuskie

Lubuskie, Zielona Góra
ID: 784579227