2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Lubuskie
  6. Obsługa produkcji - Zielona Góra
Dodane 23 maja 2024

RADON - Drukarz/Operator maszyn drukarskich/Pomoc drukarza/Grafik

Lokalizacja

Zielona Góra

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Firma Radon Sp. z o.o. z siedzibą w Zielonej Górze poszukuje osoby na stanowisko Drukarz/Operator maszyn drukarskich/Pomocnik drukarza/Grafik

Wymagania:

  • Doświadczenie przy pracy z drukiem wielkoformatowym, literami przestrzennymi,

  • Doświadczenie z przygotowywaniem oraz aplikacją naklejek/folii,

  • Podstawowa znajomość programów CorelDRAW, Photoshop

  • Umiejętności techniczne i manualne,

  • Umiejętność rozpoznawania barw,

  • Dokładność, precyzja, szybkość i zaangażowanie w wykonywaniu zadań,

  • Dobra organizacji pracy,

  • Chęć nauki i podejmowania nowych zadań,

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego.

Obowiązki:

  • Przygotowanie grafik do druku zgodnie z dokumentacją i procedurami produkcyjnymi / Pomoc w bieżących pracach Drukarza,

  • Przygotowanie maszyn do druku cyfrowego,

  • Nadzór nad procesem druku,

  • Kontrola ilości i jakości wykonanych wydruków,

  • Obsługa plotera tnącego – przygotowywanie naklejek.

  • Wypełnianie dokumentów produkcyjnych,

  • Dbanie o czystość i porządek na stanowisku pracy,

  • Współpraca z innymi pracownikami w firmie,

  • Przestrzeganie zasad bezpieczeństwa i wewnętrznych procedur obowiązujących w firmie.

Co oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie i umowę o pracę,

  • Wynagrodzenie zależne od kwalifikacji i doświadczenia,

  • Pracę na pełen etat, od poniedziałku do piątku w godzinach 08:00-16:00,

  • Miłą i swobodną atmosferę w pracy,

  • Pracę w międzynarodowym środowisku.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV przez portal OLX.

Lokalizacja

Zielona Góra,

Lubuskie

Lubuskie, Zielona Góra
ID: 784583034