2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Mazowieckie
  6. Administracja, prace biurowe - Warszawa
  7. Administracja, prace biurowe - Żoliborz
LAV GORC
Dodane 30 kwietnia 2024

Radca prawny/aplikant radcowski do agencji pracy

Wynagrodzenie

5 000 - 15 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Żoliborz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Agencja Pracy zaprasza do udziału w procesie rekrutacji do działu prawnego. Jeśli jesteś doświadczonym prawnikiem, posiadającym profesjonalne podejście do pracy oraz chcesz dołączyć do dynamicznego zespołu, to ta oferta jest dla Ciebie!

Obowiązki:

  • Udzielanie porad prawnych związanych z działalnością agencji pracy.

  • Analiza i przygotowywanie dokumentów prawnych, umów i regulaminów.

  • Reprezentowanie agencji przed instytucjami państwowymi i organami administracji.

  • Monitorowanie i zapewnienie zgodności działań agencji z obowiązującymi przepisami prawa pracy.

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku.

  • Wykształcenie wyższe prawnicze.

  • Znajomość aktualnych przepisów prawa pracy.

  • Znajomość ustawy o cudzoziemcach

  • Znająmość prawa pracy

  • Znajomość APT o agencji pracy tymczasowej

  • Umiejętność analitycznego myślenia i podejmowania szybkich decyzji.

  • Doskonała komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole.

  • Dokładność, rzetelność oraz odpowiedzialność za powierzone zadania.

  • Uprawnienia - radca prawny lub adwokat.

  • Bardzo dobra, praktyczna znajomość prawa cywilnego, kodeksu spółek handlowych, prawa administracyjnego, ustawy o promocji zatrudnienia i instytucjach rynku pracy; ustawy o APT

  • Skrupulatność, odpowiedzialność i zaangażowanie w powierzone obowiązki

  • Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się agencji pracy.

  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji.

  • Przyjazną atmosferę pracy oraz wsparcie ze strony doświadczonego zespołu.

Jeśli jesteś zainteresowany(a) tym stanowiskiem i spełniasz nasze wymagania, prosimy o przesłanie CV.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Żoliborz
ID: 908381844