2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Pomorskie
  6. Administracja, prace biurowe - Bydgoszcz
Dodane 20 maja 2024

Рracownik biurowy

Lokalizacja

Bydgoszcz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Polska firma o ukraińskich korzeniach poszukuje osobę biegle posługująca się językiem polskim w mowie i piśmie, aby komunikować się z klientami.

Godziny pracy od 8:00 do 16:00.

Obowiązki:

  • Przetwarzanie żądań klientów

  • Zamówienia kurierów

  • Wprowadzanie danych do systemu

  • Przygotowanie dokumentów według szablonów (oferta, zamówienie, umowa, faktura)

  • Organizacja oraz udział w wystawach, w tym międzynarodowych

  • Kompletowanie zamówień

Wymagana:

Biegła znajomość języka polskiego oraz języka ukraińskiego/rosyjskiego. Dodatkowym atutem będzie znajomość języka angielskiego, wykształcenie inżynierskie, doświadczenie w sprzedaży lub marketingu.

Wakat dla Ukraińców, których językiem ojczystym jest ukraiński lub rosyjski, język polski jest wymagany jako dodatkowy język do komunikacji z klientami

Lokalizacja

Bydgoszcz,

Pomorskie

Pomorskie, Bydgoszcz
ID: 897142437