2. Praca
  3. Rolnictwo i ogrodnictwo
  4. Rolnictwo i ogrodnictwo - Wielkopolskie
  5. Rolnictwo i ogrodnictwo - Poznań
  6. Rolnictwo i ogrodnictwo - Grunwald
Dodane 13 kwietnia 2024

Quercus Ogrody Ogrodnik , Pomocnik ogrodnika

Wynagrodzenie

4 500 - 7 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Poznań, Grunwald

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie, Praktyka / staż

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Ogrody Quercus

Obecnie poszukujemy Ogrodnika / Pomocnika ogrodnika do powiększającego się zespołu.

Miejsce pracy : Poznań

Praca cały rok.

Cechy kandydata :

  • Wysoka motywacja
  • Dobra organizacja
  • Silne umiejętności pracy w grupie
  • Odpowiedzialność i zaangażowanie w powierzone zadania
  • Dbałość o szczegóły
  • Pełna komunikatywność, wraz ze zdolnością do interakcji z osobami z rożnych środowisk
  • wysoka kultura osobista

Zakres obowiązków

  • sadzenie i pielęgnowanie roślin
  • prace ziemne
  • zakładanie i pielęgnacja trawników
  • instalacja systemów nawadniających ( ew. do przyuczenia)
  • Obsługa maszyn i urządzeń ogrodniczych
  • drobne prace brukarskie
  • inne prace ogrodnicze

Mile widziane umiejętności

  • Odpowiednie kwalifikacje w ogrodnictwie
  • Wiedza o roślinach
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku

Szukamy zarówno doświadczonych pracowników jak i osoby chętne do szybkiego przyuczenia

Prosimy o przesłanie zgłoszenia w formie CV i

Na CV prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji rekrutacji /zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97.r .o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. nr 133 poz. 883/.

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Grunwald
ID: 655903754