2. Praca
  3. Zdrowie
  4. Rejestracja i obsługa pacjentów
  5. Rejestracja i obsługa pacjentów - Śląskie
  6. Rejestracja i obsługa pacjentów - Bielsko-Biała
Dodane 26 kwietnia 2024

PZU Zdrowie konsultant biura obsługi pacjenta -wymagane doświadczenie

Wynagrodzenie

1 - 2 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Bielsko-Biała

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Centrum Medyczne PZU Zdrowie w Bielsku-Białej zatrudni:

Konsultanta biura obsługi pacjenta

Zakres obowiązków: Udzielanie informacji o usługach i świadczeniach medycznych Realizowanie wysokiego standardu jakości obsługi w zespole recepcyjnym Telefoniczna i osobistą rejestrację zgłoszeń pacjentów Rozliczanie płatności, wystawianie faktur Wykonywanie innych czynności administracyjnych zleconych przez przełożonych. Nasze wymagania: Prokliencka postawa Otwartość na potrzeby pacjenta Umiejętności interpersonalne połączone z wysoką kulturą osobistą Doświadczenie w bezpośredniej obsłudze pacjenta/klienta - WYMAGANE Swobodna komunikacja w języku angielskim – mile widziane. To oferujemy Praca w prężnie rozwijającej się firmie PZU Zdrowie o stabilnej pozycji rynkowej Oddział Centrum Medyczne w Bielsku-Białej Umowa zlecenie, umowa o pracę Wsparcie kadry zarządzającej oraz wykwalifikowanego personelu pielęgniarskiego i recepcyjnego Nowoczesny sprzęt medyczny oraz rozwiązania informatyczne w obsłudze Pacjenta Zniżka pracownicza do 50% na ubezpieczenia (m. in. PZU DOM, PZU AUTO) Możliwość samorealizacji, doskonalenia swoich umiejętności i poszerzania kompetencji zawodowych Program Poleceń Lekarzy i Lekarek Nie czekaj i zgłoś się już dziś

Lokalizacja

Bielsko-Biała,

Śląskie

Śląskie, Bielsko-Biała
ID: 914745580