2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Pomorskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Puck
Dodane 19 kwietnia 2024

PZU Puck Doradca Klienta

Wynagrodzenie

4 300 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Puck

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaSamochód służbowy: Nie

Oddział PZU w Pucku poszukuje pracownika na stanowisko Doradca Klienta.

Twój zakres obowiązków

·       Realizacja planów sprzedażowych

·       Obsługa klienta zgodnie ze standardami Grupy PZU

·       Przyjmowanie gotówkowych i bezgotówkowych wpłat ubezpieczeń

·       Utrzymywanie długofalowych relacji z klientem

·       Budowanie portfela klientów

Nasze wymagania

·       Minimum roczne doświadczenie w pozyskiwaniu klientów i sprzedaży produktów finansowych

·       Praktyczna znajomość technik sprzedaży

·       Ukończona szkoła średnia – mile widziane wykształcenie wyższe na kierunkach ekonomia, ubezpieczenia, finanse i bankowość

·       Znajomość pakietu Ms Office

·       Przed podpisaniem umowy o pracę złożysz oświadczenie dotyczące braku prawomocnego wyroku za popełnienie umyślnego przestępstwa wymienione w art. 19 ust. 1 pkt 2 ustawy o dystrybucji ubezpieczeń

To oferujemy

·       Umowa o pracę

·       Motywujący system wynagrodze

·       Zniżka pracownicza do 50% na ubezpieczenia (m. in. PZU DOM, PZU AUTO)

·       Platforma benefitowa m.in. karta sportowa

·       Elastyczna oferta grupowego ubezpieczenie na życie w wielu wariantach

·       Dostęp do bazy szkoleń cyfrowych oraz nowoczesnych platform edukacyjnych

·       Szkolenia i programy rozwojowe dla pracowników i menedżerów

Nie czekaj i zgłoś się już dziś

Odpowiemy na CV tylko z doświadczeniem w branży finansowej lub ubezpieczeniowej.

Lokalizacja

Puck,

Pomorskie

Pomorskie, Puck
ID: 839687901