2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Kujawsko-pomorskie
  6. Administracja, prace biurowe - Papowo Toruńskie
Dodane 23 maja 2024

PUH MKD zatrudni pracownika administracyjno- biurowego

Lokalizacja

Papowo Toruńskie

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Przedsiębiorstwo Usługowo- Handlowe MKD w Papowie Toruńskim zatrudni pracownika administracyjno - biurowego.

Praca od zaraz !!!

Od poniedziałku do piątku w godzinach 06:30 - 14:30.

Obowiązki:

  • Koordynacja bieżących spraw administracyjno-biurowych,

  • Prowadzenie rejestru korespondencji przychodzącej i wychodzącej,

  • Prowadzenie dokumentacji biurowej , dbałość o prawidłowy obieg dokumentów,

  • Kontakt telefoniczny i mailowy z kontrahentami i firmami zewnętrznymi

  • Monitorowanie zapasów materiałów biurowych i zamawianie potrzebnych artykułów,

  • Zamawianie materiałów eksploatacyjnych samochodów i maszyn budowlanych

  • Obsługa komputera , urządzeń biurowych,

  • Współpraca z Towarzystwami Ubezpieczeniowymi w zakresie ubezpieczeń floty   samochodowej,

  • Likwidacja szkód,

  • Zaopatrzenie pracowników fizycznych w niezbędne elementy BHP oraz odzież roboczą,

  • Zamawianie i przyjmowanie paliwa

  • Kontrola przeglądów oraz serwisów

  • Stosowanie się do procedur obowiązujących w firmie.

Wymagania:

    Wykształcenie min. średnie

    Umiejętność planowania, dobra organizacja pracy własnej

    Bardzo dobra obsługa komputera zwłaszcza pakietu office (excell)

    Kompetencje interpersonalne, otwarte i pozytywne podejście do ludzi w zespole

    Sumienność, zaangażowanie w powierzone obowiązki.

Oferujemy:

   Umowę o pracę

    Atrakcyjne wynagrodzenie

    Niezbędna narzędzia pracy

    Możliwość zdobycia doświadczenia

    Możliwość dołączenia do ubezpieczenia grupowego

    Pracę w zgranym i zespole i firmie z ugruntowaną pozycją na rynku.

Lokalizacja

Papowo Toruńskie,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Papowo Toruńskie
ID: 894454614