2. Praca
  3. Logistyka, zakupy, spedycja
  4. Logistyka
  5. Logistyka - Wielkopolskie
  6. Logistyka - Poznań
  7. Logistyka - Grunwald
Dział HR
Dodane 13 maja 2024

PTI: Specjalista ds. logistyki - Poznań

Wynagrodzenie

4 500 - 4 700 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Poznań, Grunwald

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

PTI Sp. z o.o. jest jedną z największych w Polsce sieci salonów sprzedaży usług operatora komórkowego Plus i Polsat BOX. Spółka należy do grupy kapitałowej OEX S.A.

Obecnie poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisko:

Specjalista ds. logistyki

miejsce pracy: Poznań, Promienista

Zakres obowiązków

  • Pełna obsługa logistycznego modułu systemu ERP.

  • Mailowy i telefoniczny kontakt z pracownikami Punktów Sprzedaży (PS) w bieżących sprawach logistycznych.

  • Rozwiązywanie problemów logistycznych, zgłaszanych przez pracowników PS.

  • Tworzenie zestawień ułatwiających codzienną pracę PS, RKS oraz Zarządowi.

  • Odbieranie przesyłek przychodzących, przygotowanie do wysyłki i wysyłanie przesyłek wychodzących.

  • Planowanie i organizacja wielkoskalowych akcji wysyłkowo-utylizacyjnych.

  • Utrzymywanie porządku w przestrzeni magazynowej biura.

  • Inne zadania zlecone przez przełożonego.

Wymagania:

  • Wykształcenie minimum średnie.

  • Bardzo dobra znajomość MS Excel i Arkuszy Google.

  • Wysoka komunikatywność.

  • Systematyczność i dobra organizacja pracy własnej.

  • Umiejętność redagowania maili krótko, precyzyjnie, a przy tym profesjonalnie.

  • Kreatywność, otwarty umysł.

  • Umiejętność tworzenia zestawień i prezentowania kluczowych danych.

Mile widziane

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku.

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie: 4500 - 4700zł brutto na okresie próbnym (zależne od umiejętności i doświadczenia, możliwa niewielka negocjacja kwoty)

  • Stałe godziny pracy 08:00-16:00 w nowoczesnym klimatyzowanym budynku.

  • Prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenia grupowe, kartę Multisport.

  • Brak dress code`u.

  • Służbowy telefon do użytku prywatnego.

  • Parking dla pracowników.

  • Kawa i herbata bez limitu.

  • Stabilność zatrudnienia – po dwumiesięcznym okresie próbnym umowa o pracę na czas nieokreślony.

 Zainteresowane osoby prosimy o nadsyłanie cv poprzez kliknięcie w przycisk APLIKUJ

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Grunwald
ID: 915284738