2. Praca
  3. Zdrowie
  4. Pracownicy ochrony zdrowia
  5. Pracownicy ochrony zdrowia - Dolnośląskie
  6. Pracownicy ochrony zdrowia - Wrocław
  7. Pracownicy ochrony zdrowia - Stare Miasto
Dodane 17 czerwca 2024

Psychoterapeuta- Wrocław

Lokalizacja

Wrocław, Stare Miasto

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyRekrutacja online

Opis

  • Mindhealth Poradnia Zdrowia Psychicznego

  • Wrocław, ul. Włodkowica 1

 Zakres obowiązków:

  • prowadzenie konsultacji psychologicznych;

  • prowadzenie psychoterapii indywidualnej/ par/ rodzin (przy założeniu ukończenia min. 2 roku szkolenia psychoterapeutycznego);

  • możliwość prowadzenia konsultacji seksuologicznych/ neuropsychologicznych/ diagnostycznych;

  • współpraca zespołowa z lekarzami psychiatrami i psychologami;

  • udział w superwizjach Zespołu;

  • możliwość współpracy przy projektach

  • prowadzenie dokumentacji psychologicznej wg. obowiązujących standardów w firmie.

Oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe psychologiczne;

  • ukończone szkolenie w nurcie: poznawczo-behawioralnym, systemowym, integracyjnym;

  • min. 3-letnie doświadczenie w pracy psychologicznej/psychoterapeutycznej;

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego mile widziana;

  • wysoka kultura osobista.

Oferujemy:

  • możliwość pracy w prężnie rozwijającej się firmie, o stabilnej pozycji rynkowej;

  • elastyczny system zatrudnienia (dogodne dni i godziny pracy);

  • pracę w komfortowych warunkach;

  • regularne superwizje zespołowe.

Zapraszamy do składania aplikacji! Więcej informacji na temat firmy: www.medicover.pl

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Stare Miasto
ID: 921206521