2. Praca
  3. Zdrowie
  4. Pracownicy ochrony zdrowia
  5. Pracownicy ochrony zdrowia - Mazowieckie
  6. Pracownicy ochrony zdrowia - Warszawa
  7. Pracownicy ochrony zdrowia - Śródmieście
Dodane 12 czerwca 2024

Psychoterapeuta praca zdalna

Lokalizacja

Warszawa, Śródmieście

Wymiar pracy

Współpraca B2B

Typ umowy

Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: Praca zdalnaRekrutacja online

Platforma pleso therapy zaprasza do współpracy Psychoterapeutów.

Nasz wygodny serwis psychoterapii online aktywnie się rozwija, w związku z tym zapraszamy specjalistów do naszego przyjaznego zespołu.

Wymagania podstawowe:

wykształcenie wyższe z psychologii,

dodatkowa edukacja w odpowiedniej dziedzinie psychoterapii (także status w procesie certyfikacji),

minimum 3 lata doświadczenia zawodowego,

doświadczenie w prowadzeniu sesji online będzie dodatkowym atutem.

Główne obowiązki: prowadzenie sesji online z klientami platformy poradnictwo/psychoterapia,

udział w tworzeniu treści na platformie (opcjonalnie),

proste raporty miesięczne.

Oferujemy:

stały napływ klientów,

elastyczny grafik pracy,

wygodna platforma do zarządzania sesjami

Warunki pracy: zdalnie, wolny grafik

Kandydatów zainteresowanych ogłoszeniem zapraszamy do zapoznania się z ofertą oraz wypełnienie formularza na stronie pleso therapy (zakładka Dla psychoterapeutów).

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Śródmieście
ID: 920036185