2. Praca
  3. Edukacja
  4. Szkolnictwo
  5. Szkolnictwo - Mazowieckie
  6. Szkolnictwo - Warszawa
  7. Szkolnictwo - Targówek
Dodane 16 kwietnia 2024

Psycholog z przygotowaniem pedagogicznym - praca w szkole, klasy 1-3

Lokalizacja

Warszawa, Targówek

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Niepubliczna Szkoła Podstawowa PROMITIS zatrudni Psychologa z przygotowaniem pedagogicznym.

Zapraszamy do pracy w małych, kameralnych grupach. Zapewniamy wsparcie i doradztwo zawodowe w pracy z dzieckiem wymagającym wsparcia rozwoju. Zapraszamy Cię do zgranego zespołu z pozytywnym nastawieniem.

Nie wymagamy doświadczenia.

Obowiązki:

  • prowadzenie indywidualnych zajęć rewalidacyjnych z obszaru kompetencji społeczno-emocjonalnych

  • prowadzenie dzienników zajęć indywidualnych

  • współpraca z rodzicami

  • współpraca ze specjalistami (nauczyciel, logopeda, pedagog)

Wymagania:

  • ukończone studia magisterskie na kierunku psychologia

  • ukończone studia podyplomowe na kierunku przygotowanie pedagogiczne

  • umiejętność pracy w zespole

  • wysoka kultura osobista

  • zdolności organizacyjne

  • zaangażowanie i kreatywność

  • samodzielność i odpowiedzialność

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • 7-godzinny dzień pracy

  • małe i kameralne klasy

  • wsparcie i pomoc zespołu

  • pracę wśród uśmiechniętych ludzi z pasją

  • jasny system wynagrodzeń

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Targówek
ID: 903166762