2. Praca
  3. Zdrowie
  4. Pracownicy ochrony zdrowia
  5. Pracownicy ochrony zdrowia - Małopolskie
  6. Pracownicy ochrony zdrowia - Trzciana
Dodane 15 maja 2024

Psycholog terapeuta dzieci i młodzieży

Wynagrodzenie

90 - 120 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Trzciana

Wymiar pracy

Współpraca B2B

Typ umowy

Umowa zlecenie

Placówka terapii dla rodzin Psychoview w Trzcianie oferuje pracę dla psychologa terapeuty dzieci i młodzieży.

Zakres obowiązków:

Przeprowadzania diagnozy psychologicznej na potrzeby ustalenia celów terapeutycznych

Przeprowadzanie konsultacji dla rodziców z dziećmi

Przeprowadzanie indywidualnych sesji terapeutycznych z młodymi pacjentami

Diagnoza i opinia trudności psychologicznych dziecka

Uczestnictwo w interwizjach i superwizjach

Wymagania:

Wykształcenie magisterskiego na kierunku psychologia lub pedagogika

Udokumentowane min. 2 letnie w pracy z dziećmi i młodzieżą (w placówkach działających w ramach systemu opieki zdrowotnej, oświaty, pomocy społecznej, wspierania rodziny lub pieczy zastępczej)

Posiadanie tytułu specjalisty w dziedzinie psychoterapii dzieci i młodzieży (studia podyplomowe)

Ukończenie minimum drugiego roku szkoły psychoterapii

Dyspozycyjność na minimum 10 godzin tygodniowo

Oferta:

Możliwość pracy klinicznej i rozwój warsztatu terapeutycznego przy współpracy z doświadczonymi specjalistami

Możliwość rozwoju zawodowego poprzez uczestnictwo w szkoleniach i warsztatach

Elastyczny grafik pracy/ wybrany zakres godzin

Umowa zlecenie lub B2B

Stawka w zależności od umowy i doświadczenia

Miejsce pracy:

Trzciana

Cv wraz klauzulą na przetwarzanie danych osobowych proszę wysyłać na adres mailowy.

Z kim będziesz współpracował:

Psychoview Ewa Lisowska-Kania

Gabinet psychoterapii i seksuologii Psychoview z 13 letnim doświadczeniem oferuje pomoc psychologiczną, terapeutyczną, seksuologiczną i edukacyjną. We współpracy ze specjalistami z różnych dziedzin oferuje również terapię uzależnień, terapię systemową, a także pomoc psychiatryczną, mediacyjną i prawną.

Lokalizacja

Trzciana,

Małopolskie

Małopolskie, Trzciana
ID: 918416607