2. Praca
  3. Zdrowie
  4. Pracownicy ochrony zdrowia
  5. Pracownicy ochrony zdrowia - Mazowieckie
  6. Pracownicy ochrony zdrowia - Milanówek
Dodane 14 kwietnia 2024

Psycholog, Psycholog dziecięcy, Psychoterapeuta

Wynagrodzenie

90 - 120 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Milanówek

Wymiar pracy

Współpraca B2B

Typ umowy

Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca hybrydowa, Praca zdalna

Poszukuję do współpracy osoby na stanowisko psychologa, psychologa dziecięcego, psychoterapeutę w prywatnym gabinecie psychologicznym w centrum Milanówka.

Twój zakres obowiązków

  • Jeśli aplikujesz na stanowisko psychoterapeuty: prowadzenie procesów psychoterapii indywidualnej i dla par, udzielanie konsultacji psychologicznych.

  • Jeśli aplikujesz na stanowisko psychologa: udzielanie konsultacji psychologicznych dla młodzieży, dorosłych, par.

  • Jeśli aplikujesz na stanowisko psychologa dziecięcego: udzielanie konsultacji psychologicznych dla dzieci i młodzieży.

  • sesji stacjonarnie w gabinecie.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe psychologiczne – tytuł magistra psychologii

  • Ukończona szkoła psychoterapii lub ukończony drugi rok szkoły psychoterapii

  • W przypadku kandydata na psychologa dziecięcego - wymagana specjalizacja

  • Co najmniej dwuletnie doświadczenie zawodowe

  • Dostępność co najmniej 10 godzin tygodniowo

  • Mile widziana dyspozycyjność w soboty

  • Empatia oraz pełen profesjonalizm w podejściu do pacjenta

  • Zaangażowanie w pracę

  • Punktualność

  • Dbanie o dobre relacje z pacjentami

Oferuję

  • Profesjonalne i miłe środowisko pracy

  • Dużo swobody wykonywanej pracy

  • Godziny pracy dostosowane do Twoich preferencji (praca w godzinach porannych, popołudniowych lub wieczornych, a także w weekendy)

  • Współpracę na zasadach - B2B (oferuję pełne wsparcie w kwestiach formalnych)

  • Komfortowy gabinet

  • Nastawienie na długofalową współpracę

  • Konkurencyjne wynagrodzenie

  • Wsparcie na każdym etapie Twojej pracy,

Lokalizacja

Milanówek,

Mazowieckie

Mazowieckie, Milanówek
ID: 893824042