2. Praca
  3. Zdrowie
  4. Pozostałe w Zdrowie
  5. Pozostałe w Zdrowie - Podkarpackie
  6. Pozostałe w Zdrowie - Rzeszów
Dodane 15 kwietnia 2024

Psycholog/ Poradnictwo psychologiczne

Lokalizacja

Rzeszów

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Fundacja, której celem jest aktywizacja społeczna i zawodowa osób wykluczonych z rynku pracy, w tym osób z niepełnosprawnościami poszukuje osoby na stanowisko psychologa.

Miejsce pracy: Rzeszów

Oferujemy:

·          atrakcyjny system wynagrodzeń,

·          praca w stabilnej organizacji, która działa nieprzerwanie od ponad 9 lat,

·          możliwości rozwoju i podnoszenia kwalifikacji poprzez udział w szkoleniach,

·          możliwość awansu zawodowego,

·          elastyczny wymiar czasu pracy, dostosowany do potrzeb realizowanego wsparcia,

·          dowolność w realizacji zleconych godzin (ilościowo jak i czasowo),

·          zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie.

Obowiązki:

·          pomoc w rozwiązywaniu problemów i kryzysów natury psychologicznej osób z niepełnosprawnościami,

·          sformułowanie problemu i ukierunkowanie na poprawę jakości funkcjonowania osób z niepełnosprawnością,

·          opracowywanie diagnoz psychologicznych,

·          motywowania osób z niepełnosprawnościami do usamodzielniania się oraz wsparcia w pokonywaniu kryzysów psychologicznych;

·          wzmacnianie poczucia własnej wartości osób z niepełnosprawnościami,

·          przeprowadzanie testów i pomiarów psychologicznych oraz dokonywania interpretacji otrzymanych wyników,

·          pomoc w przełamywaniu barier związanych z podjęciem aktywności społeczno-zawodowej,

·          wspieranie w pokonywaniu barier psychologicznych związanych z niepełnosprawnością.

Wymagania niezbędne:

·          ukończone studia wyższe z zakresu psychologii,

·          doświadczenie zawodowe w zakresie świadczenia poradnictwa psychologicznego,

·          bardzo dobra obsługa urządzeń biurowych, komputera, pakietu MS Office,

·          empatia oraz obiektywizm i tolerancja, odpowiedzialność, samokontrola,

·          wysoka kultura osobista.

Wymagania dodatkowe:

·          mile widziane doświadczenie zawodowe w świadczeniu wsparcia dla osób z niepełnosprawnościami,

·          posiadanie kompetencji społecznych, cech osobowości i zainteresowań warunkujących powodzenie w realizacji poradnictwa,

·          praktyczna umiejętność udzielania porad,

·          posiadanie umiejętności nawiązywania kontaktów z ludźmi oraz przekonywania i obserwacji,

·          sumienność i zaangażowanie w wykonywane zadania,

·          znajomość idei zatrudnienia wspomaganego,

·          wiedza na temat problematyki rozwoju zawodowego,

·          umiejętność tworzenia atmosfery zaufania i akceptacji.

Prosimy o przesyłanie w wiadomości CV zawierające klauzulę poufności.

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Lokalizacja

Rzeszów,

Podkarpackie

Podkarpackie, Rzeszów
ID: 911870324