2. Praca
  3. Zdrowie
  4. Pracownicy ochrony zdrowia
  5. Pracownicy ochrony zdrowia - Pomorskie
  6. Pracownicy ochrony zdrowia - Gdynia
  7. Pracownicy ochrony zdrowia - Śródmieście
Dodane 17 czerwca 2024

Psycholog- MindHealth, Gdynia

Lokalizacja

Gdynia, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyRekrutacja online

Opis

  • Centrum Zdrowia Psychicznego MindHealth

  • Gdynia, ul. 3 maja 22

Zakres obowiązków:

  • prowadzenie konsultacji psychologicznych,

  • prowadzenie psychoterapii dla młodzieży oraz młodych dorosłych,

  • prowadzenie konsultacji kwalifikujących do psychoterapii,

  • współpraca z zespołem specjalistów (lekarz psychiatra, psycholog-diagnosta),

  • prowadzenie dokumentacji psychologicznej wg. obowiązujących przepisów.

Oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe psychologiczne,

  • zaświadczenie o udziale w rekomendowanym przez PTP lub inne towarzystwo nadzorujące kursy psychoterapii,

  • min. 2-letnie doświadczenie w prowadzeniu psychoterapii,

  • mile widziana komunikatywna znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

  • możliwość pracy w prężnie rozwijającej się firmie, o stabilnej pozycji rynkowej,

  • elastyczny system zatrudnienia,

  • pracę w komfortowych warunkach z możliwością stałego podnoszenia kwalifikacji.

Zapraszamy do składania aplikacji! Więcej informacji na temat firmy: www.medicover.pl

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Pomorskie

Pomorskie, Gdynia, Śródmieście
ID: 921210380