2. Praca
  3. Edukacja
  4. Szkolnictwo
  5. Szkolnictwo - Śląskie
  6. Szkolnictwo - Świętochłowice
Dodane 22 kwietnia 2024

Psycholog / logopeda - nowoczesne przedszkole zatrudni specjalistów

Lokalizacja

Świętochłowice

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie, Umowa zlecenie, Inny

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Nowoczesne przedszkole Solantis w Świętochłowicach nawiąże współpracę z psychologiem / logopedą (na 1/4 etatu / umowę zlecenie / kontrakt B2B).

Zakres obowiązków:

- prowadzenie terapii indywidualnej i grupowej

- ⁠realizacja WWR w wieku 0-6 lat

- ⁠poradnictwo

Oferujemy:

- elastyczna forma zatrudnienia - umowę o pracę / zlecenie / kontrakt B2B

- ⁠bogatą bazę materiałów dydaktycznych

- ⁠dofinansowanie do pakietu sportowego lub medycznego

- ⁠wewnętrzne szkolenia

- ⁠budżet szkoleniowy

- ⁠możliwą współpracę z poradnią komercyjną mieszczącą się w tym samym budynku

Wymagane:

- wykształcenie kierunkowe zgodne z rozporządzeniem MEN

- ⁠przygotowanie pedagogiczne (lub w trakcie)

- ⁠podstawowa wiedza z zakresu edukacji alternatywnej i porozumienia bez przemocy

- ⁠chęć rozwoju i gotowość do pracy zespołowej

Lokalizacja

Świętochłowice,

Śląskie

Dokładna lokalizacja
Śląskie, Świętochłowice
ID: 911999849