2. Praca
  3. Edukacja
  4. Szkolnictwo
  5. Szkolnictwo - Mazowieckie
  6. Szkolnictwo - Warszawa
  7. Szkolnictwo - Wilanów
Dodane 07 kwietnia 2024

Psycholog / Logopeda do przedszkola Warszawa

Wynagrodzenie

80 - 100 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Wilanów

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Umowa o dzieło, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie, Inny

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Niepubliczne Przedszkole poszukuje do współpracy:

- psychologa

-logopeda

przygotowanego do pracy z dziećmi.

Praca 2h / tygodniowo. Zajęcia grupowe.

Zakres obowiązków: obserwacja dzieci, udzielanie porad wychowawcom i rodzicom, prowadzenie obowiązującej dokumentacji, przygotowanie i realizacja zajęć terapeutycznych.

Szukamy pozytywnej, znającej się na pracy z dziećmi i rodzicami osobie o wysokiej kulturze osobistej, która potrafi doradzić rodzicom oraz pracownikom jak postępować w różnych sytuacjach.

Wymagane:

kwalifikacje do podjęcia pracy na stanowisku psychologa/pedagoga specjalnego/logopeda

mile widziane doświadczenie zawodowe w pracy w przedszkolu

wiedza o tworzeniu IPET

Serdecznie zapraszamy do kontaktu!

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Wilanów
ID: 910124994