2. Praca
  3. Zdrowie
  4. Pracownicy ochrony zdrowia
  5. Pracownicy ochrony zdrowia - Mazowieckie
  6. Pracownicy ochrony zdrowia - Warszawa
  7. Pracownicy ochrony zdrowia - Mokotów
Dodane 23 kwietnia 2024

Psycholog Kliniczny Dzieci i Młodzieży - MindHealth

Lokalizacja

Warszawa, Mokotów

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy

Opis

Zakres obowiązków:

  • prowadzenie konsultacji diagnostycznych i porad psychologicznych w ramach projektu,
  • prowadzenie dokumentacji psychologicznej wg. obowiązujących standardów w firmie,
  • współpraca z zespołem.

Oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe psychologiczne,
  • specjalizacja z psychologii klinicznej lub ukończony drugi rok specjalizacji klinicznej,
  • min rok doświadczenia w pracy psychologiczne​j lub ukończony pierwszy rok specjalizacji klinicznej.​

Oferujemy:

  • możliwość pracy w prężnie rozwijającej się firmie, o stabilnej pozycji rynkowej,
  • elastyczny system zatrudnienia,
  • pracę w komfortowych warunkach z możliwością stałego podnoszenia kwalifikacji.

Centrum Zdrowia Psychicznego MindHealth

Warszawa, ul. Racławicka 27

(sprawdź dojazd)

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Mazowieckie

Dokładna lokalizacja
Mazowieckie, Warszawa, Mokotów
ID: 910488004