2. Praca
  3. Edukacja
  4. Szkolnictwo
  5. Szkolnictwo - Małopolskie
  6. Szkolnictwo - Kraków
  7. Szkolnictwo - Prądnik Biały
Dodane 16 kwietnia 2024

Psycholog dziecięcy

Lokalizacja

Kraków, Prądnik Biały

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Jak się czujesz? Fizjoterapia to nowoczesny gabinet fizjoterapii w Krakowie z holistycznym podejściem do każdego Pacjenta. Do naszego Centrum dziecięcego poszukujemy psychologa dziecięcego, który zajmie się diagnostyką oraz terapią naszych Pacjentów.

Zakres obowiązków:

  • Prowadzenie procesów diagnostyczno-terapeutycznych z dziećmi

  • Udzielanie konsultacji psychologicznych rodzicom wraz z zaproponowaniem wskazówek do pracy terapeutycznej.

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie kierunkowe,

  • Doświadczenie w pracy z dziećmi,

  • Umiejętność pracy z dziećmi w różnym wieku i z różnymi trudnościami,

  • Umiejętność budowania bezpiecznej relacji terapeutycznej,

  • Empatyczne podejście do małych Pacjentów i ich Rodziców,

  • Gotowość do współpracy zespołowej,

Oferujemy:

  • elastyczny grafik pracy,

  • pracę w życzliwej atmosferze i w zgranym zespole,

  • nowocześnie urządzony gabinet,

  • darmowy parking,

  • dobrą kawę :)

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Prądnik Biały
ID: 912343770