2. Praca
  3. Edukacja
  4. Szkolnictwo
  5. Szkolnictwo - Mazowieckie
  6. Szkolnictwo - Nowy Dwór Mazowiecki
Dodane 17 kwietnia 2024

Psycholog dziecięcy

Lokalizacja

Nowy Dwór Mazowiecki

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymagane

Niepubliczne Przedszkole w Nowym Dworze Mazowieckim poszukuje Psychologa dziecięcego.

Zadania na stanowisku:

-obserwacje dzieci

-prowadzenie zajęć indywidualnych z dziećmi z orzeczeniem

-przygotowywanie opinii dla dzieci wymagających konsultacji specjalistycznych,

-współpraca z Rodzicami,

Oferujemy:

-pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku edukacyjnym,

-umowę o pracę

-atrakcyjne wynagrodzenie,

-wsparcie specjalistów,

-pracę w młodym, dynamicznym zespole.

Nasze oczekiwania:

-wykształcenie wyższe kierunkowe: psychologia dziecięca

-pasja w pracy z dziećmi,

-dobra organizacja i umiejętności budowania pozytywnych relacji, współpracy w zespole,

-kreatywność, pomysłowość oraz inicjatywy własne,

-doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem,

-aktualne orzeczenie do celów sanitarno-epidemiologicznych.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji mailem oraz o zamieszczenie w CV klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.

Lokalizacja

Nowy Dwór Mazowiecki,

Mazowieckie

Mazowieckie, Nowy Dwór Mazowiecki
ID: 710589205