2. Praca
  3. Edukacja
  4. Szkolnictwo
  5. Szkolnictwo - Mazowieckie
  6. Szkolnictwo - Warszawa
  7. Szkolnictwo - Mokotów
Dodane 11 czerwca 2024

Psycholog do prywatnego przedszkola na Mokotowie

Lokalizacja

Warszawa, Mokotów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Niepubliczne Pijarskie Przedszkole w Warszawie zatrudni:

Psychologa

Nasze wymagania

  • Wykształcenie kierunkowe (psychologia)

  • Wrażliwości na wartości etyczne wynikające z charakteru i zasad funkcjonowania placówki;

  • Doświadczenie w pracy z Dziećmi

Mile widziane:

  • Dodatkowe kwalifikacje

Zakres obowiązków

  • Prowadzenie działań i badań diagnostycznych dzieci

  • Diagnozowanie sytuacji wychowawczych w przedszkolu

  • Inicjowanie różnych form pomocy dla dzieci w środowisku przedszkolnym i pozaprzedszkolnym

  • Udzielanie pomocy i wsparcia psychologiczno-pedagogicznego dzieciom w formach odpowiednich do rozpoznanych potrzeb

  • Udzielanie pomocy psychologiczno-pedagogicznej rodzicom dzieci i nauczycielom

  • Przeprowadzanie indywidualnych i grupowych zajęć terapeutycznych

  • Współpraca z rodzicami w zakresie diagnozy, terapii i wsparcia psychologicznego i pedagogicznego dla dzieci

  • Współpraca z nauczycielami i innymi specjalistami w celu zapewnienia kompleksowej opieki i wsparcia dla dzieci

Oferujemy

  • Umowę o pracę

  • Zatrudnienie na pełny etat

  • Pracę w przyjaznym zespole

  • Pracę w nowoczesnym budynku spełniającym najwyższe standardy

  • dodatkowe dni dyrektorskie (oprócz 26 dni urlopu) np. Wigilia, Wielki Piątek, piątek po Bożym Ciele.

  • wyjazd formacyjno-wypoczynkowy (5- dniowy) nie wliczany w dni urlopu.

  • opłata za strój pracowniczy w gestii przedszkola

  • Obiady

CV w języku polskim prosimy przesyłać na adres: kuna.przedszkole(at)pijarzy.pl

telefon kontaktowy 570 114 227

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Mokotów
ID: 919864611