2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Śląskie
  5. Kierowca - Żywiec
Dodane 14 maja 2024

PSB PROFI ART-MARK Żywiec - Kierowca kat."C" + HDS

Lokalizacja

Żywiec

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowePrawo jazdy: Kat. CWymagane uprawnienia: Karta kierowcy, Świadectwo kwalifikacji zawodowejZasięg transportu: Tylko krajowyDyspozycyjność: Praca w weekendyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

PSB PROFI ART-MARK Żywiec

Poszukuje osoby na stanowisko: Kierowca "C" + HDS/Magazynier

Opis stanowiska:

-transport towarów do klienta

-rozładunek i załadunek towarów

-weryfikacja zgodności przyjmowanych i wydawanych towarów

-stała kontrola nad stanami magazynowymi

-wykonywanie ogólnych prac magazynowych

-utrzymywanie czystości w miejscu pracy

Wymagania:

-prawo jazdy kat. "C" (mile widziany kurs HDS z doświadczeniem)

-mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

-umiejętność pracy w zespole

-wysoka kultura i komunikatywność

-uczciwość

-brak nałogów

Oferujemy:

-umowa o pracę

-stabilne zatrudnienie

-wynagrodzenie zawsze na czas

Prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem wraz z poniższym oświadczeniem: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"

przez formularz OLX

Lokalizacja

Żywiec,

Śląskie

Śląskie, Żywiec
ID: 645663451