2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Wielkopolskie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Poznań
  7. Kasjer, pracownik sklepu - Stare Miasto
Kamila
Dodane 30 kwietnia 2024

( PS ) Sprzedawca do cukierni

Lokalizacja

Poznań, Stare Miasto

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

SGP APT Sp. z o.o. to agencja pracy tymczasowej i doradztwa personalnego z długoletnim doświadczeniem na rynku. Jesteśmy firmą, która z zaangażowaniem pozyskuje personel pracowniczy dostosowany do potrzeb naszych Klientów. Nr 19292 w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia.

Dla naszego Klienta poszukujemy obecnie: Sprzedawcy do cukierni

W SGP APT czeka na Ciebie:

  • Umowa zlecenie na cały etat,

  • Przyjazna atmosfera w pracy,

  • Realna możliwość rozwoju i awansu - doceniamy naszych pracowników,

  • System szkoleń stanowiskowych i opieka Koordynatora.

Zakres zadań:

  • Przyjmowanie dostaw świeżego pieczywa i słodkości,

  • Obsługa kasy fiskalnej,

  • Obsługa klienta,

  • Prace porządkowe.

Oczekiwania wobec kandydatów:

  • Dyspozycyjność do pracy zmianowej w przedziale godzin 05:30 - 20:30,

  • Dyspozycyjność do pracy od pon - ndz,

  • Mile widziana książeczka sanepidu,

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Stare Miasto
ID: 913974970