2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Lubuskie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Słubice
Kamila
Dodane 29 kwietnia 2024

( PS ) Sprzedawca do cukierni

Lokalizacja

Słubice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

SGP APT Sp. z o.o. to agencja pracy tymczasowej i doradztwa personalnego z długoletnim doświadczeniem na rynku. Jesteśmy firmą, która z zaangażowaniem pozyskuje personel pracowniczy dostosowany do potrzeb naszych Klientów. Nr 19292 w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia.

Dla naszego Klienta poszukujemy obecnie: Sprzedawca do cukierni

W SGP APT czeka na Ciebie:

  • Umowa zlecenie na cały etat,

  • Przyjazna atmosfera w pracy,

  • Realna możliwość rozwoju i awansu - doceniamy naszych pracowników,

  • System szkoleń stanowiskowych i opieka Koordynatora.

Zakres zadań:

  • Przyjmowanie dostaw świeżego pieczywa i słodkości,

  • Obsługa kasy fiskalnej,

  • Obsługa klienta,

  • Prace porządkowe.

Oczekiwania wobec kandydatów:

  • Dyspozycyjność do pracy zmianowej w przedziale godzin 05:30-20:30,

  • Dyspozycyjność do pracy w 2 soboty w mies.,

  • Mile widziana książeczka sanepidu,

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Słubice,

Lubuskie

Lubuskie, Słubice
ID: 913686562