2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Wielkopolskie
  6. Obsługa produkcji - Słupca
Kamila
Dodane 03 maja 2024

( PS ) Operator wózków elektrycznych

Lokalizacja

Słupca

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

SGP APT Sp. z o.o. to agencja pracy tymczasowej i doradztwa personalnego z długoletnim doświadczeniem na rynku. Jesteśmy firmą, która z zaangażowaniem pozyskuje personel pracowniczy dostosowany do potrzeb naszych Klientów. Nr 19292 w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia.

Dla naszego Klienta poszukujemy obecnie: Operatorów wózków elektrycznych.

W SGP APT czeka na Ciebie:

  • Stabilne zatrudnienie oraz przyjazna atmosfera w pracy,

  • Możliwość rozwoju, awansu, atrakcyjne wynagrodzenie, dodatki premiowe oraz obiady własnej produkcji,

  • Pełne szkolenia stanowiskowe,

  • Możliwość zdobycia pierwszego doświadczenia,

  • Opieka Koordynatora na każdym etapie zatrudnienia.

Zakres zadań:

  • Praca przy linii produkcyjnej obróbki mięsa,

  • Operowanie linią produkcyjną,

  • Obsługa urządzeń przy liniach produkcyjnych oraz nadzór nad prawidłowością przebiegu procesu produkcyjnego,

  • Kontrolowanie jakości produktu.

Oczekiwania wobec kandydatów:

  • Umiejętność szybkiego uczenia się,

  • Gotowość do pracy na II zmiany,

  • Mile widziane uprawnienia na wózki widłowe- UDT,

  • Umiejętność pracy w zespole,

  • Uczciwość i sumienność oraz zaangażowanie w wykonywaną pracę,

  • Mile widziana książeczka sanepidu.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Słupca,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Słupca
ID: 914679395