2. Praca
  3. Produkcja
  4. Kontrola jakości
  5. Kontrola jakości - Lubuskie
  6. Kontrola jakości - Drezdenko
Dodane 28 maja 2024

( PS ) Kontroler jakości tektury

Wynagrodzenie

4 500 - 5 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Drezdenko

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

SGP Sorting Group Poland Sp. z o. o. od 2006 roku jest największym liderem w sektorze outsourcingu w Polsce. Wspomagamy przedsiębiorców w zadaniach usług selekcji, sortowania, naprawy komponentów oraz wyrobów gotowych. Rekrutujemy i szkolimy pracowników w każdej dziedzinie gospodarki.

Możesz nam zaufać - zawsze kierujemy się zasadą, by dążyć do jak najlepszej jakości.

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko: Kontroler jakości tektury

W SGP czeka na Ciebie:

  • Umowa zlecenie na pełen etat,

  • Praca w systemie jednozmianowym od pon - ptk - co pozwoli cieszyć się wolnymi weekendami,

  • Możliwość zdobycia pierwszego doświadczenia,

  • System szkoleń stanowiskowych oraz opieka Koordynatora na każdym etapie zatrudnienia.

Zakres zadań:

  • Nadzór nad niezgodnościami wewnętrznymi dotyczącymi procesu produkcji tektury i opakowań.

  • Tworzenie raportów i dokumentacji jakościowej.

  • Rozwiązywanie bieżących problemów jakościowych.

Oczekiwania wobec Kandydatów:

  • Umiejętność analitycznego myślenia i samodzielnego rozwiązywania problemów.

  • Umiejętność pracy w zespole.

  • Systematyczność, dokładność i dobra organizacja pracy.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Drezdenko,

Lubuskie

Lubuskie, Drezdenko
ID: 910545220