2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Łódzkie
  6. Administracja, prace biurowe - Łódź
  7. Administracja, prace biurowe - Śródmieście
Dodane 15 kwietnia 2024

Przyszły mistrz administracji i marketingu :)

Wynagrodzenie

3 000 - 4 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Łódź, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Status studentaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Opis firmy:

Zajmujemy się kompleksową obsługą informatyczną firm. Zarządzamy komputerami, administrujemy sieciami komputerowymi, tworzymy i prowadzimy strony internetowe a także tworzymy aplikacje webowe dla branży eventowej.

Szukamy pozytywnej i kreatywnej osoby do prowadzenia naszego biura i rozwoju firmy. Liczymy przede wszystkim na osobę z głową pełną pomysłów i chęcią do podejmowania nowych wyzwań.

Miejsce pracy: Rewolucji 1905 roku 82 lok A05

Obowiązki:

  • Obsługa programu księgowego (wystawianie faktur, weryfikacja płatności) - nauczymy Cię :)

  • Korespondencja mailowa i utrzymywanie dobrych relacji z Klientami

  • Prowadzenie profilu na Facebook-u

  • Przygotowywanie targów i eventów

  • Przygotowywanie ofert dla Klientów

  • wspieranie firmy w realizacji bieżących projektów i zleceń,

  • współpraca z innymi pracownikami,

  • przygotowywanie różnego typu dokumentacji administracyjnej i pism biurowych.

Wymagania:

  • Status studenta

  • Samodzielność w działaniu i komunikatywność

  • Zaangażowanie i chęć rozwoju

  • Kreatywność i pozytywne nastawienie

  • Dokładność i dobra organizacja pracy

  • Punktualność

  • Umiejętność obsługi pakietu MS Office

Dodatkowe atuty:

  • Prawo jazdy

  • znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • pracę w małej firmie, gdzie masz realny wpływ na jej rozwój

  • udział w ciekawych projektach

  • umowę zlecenia w przypadku studenta - kwota brutto jest kwotą do przelewu. Dodatkowo płatny urlop i święta, standardowe godziny pracy

  • niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon)

  • pozytywną atmosferę, kawę, parking przed biurem

W przypadku wysłania CV prosimy o zamieszczenie klauzuli o ochronie danych osobowych:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).”

Łódzkie

Łódzkie, Łódź, Śródmieście
ID: 911888102