2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Pomoc kuchenna / zmywak
  5. Pomoc kuchenna / zmywak - Małopolskie
  6. Pomoc kuchenna / zmywak - Kraków
  7. Pomoc kuchenna / zmywak - Dębniki
Dodane 07 kwietnia 2024

Przyjmiemy pomoc kuchenną restauracja na pl.Szczepańskim 25-27 zł/h

Wynagrodzenie

25 - 27 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kraków, Dębniki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Inny

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Restauracja w okolicy krakowskiego rynku, przyjmie osobę z doświadczeniem na stanowisko pomoc kuchenna.

Zakres obowiązków:

- przygotowywanie prostych dań ( typu placki ziemniaczane ), sałatek, surówek, deserów.

- dbanie o czystość w miejscu pracy

-odpowiedzialność za przygotowane dania

WYMAGANIA:

- Cv lub opis poprzednich miejsc zatrudnienia

- aktualne badania sanitarno-epidemiologiczne

- dyspozycyjność

- sumienność

- odpowiedzialność

- samodzielność

- umiejętność pracy pod presją czasu oraz pracy w zespole

- brak nałogów ( Nie chodzi o papierosy )

-Znajomość języka Polskiego w mowie i piśmie .

OFERUJEMY

Atrakcyjne terminowe wynagrodzenie uzależnione  od:  umiejętności, chęci, zaangażowania oraz doświadczenia.

CV wraz z klauzulą RODO prosimy wysyłać przez formularz.

Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się z wybranymi kandydatami.

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Dębniki
ID: 735000103