2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Małopolskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Olkusz
Dodane 04 kwietnia 2024

przyjmę na staż asystenta do spraw księgowych

Lokalizacja

Olkusz

Pełny etat

Typ umowy

Praktyka / staż

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Biuro rachunkowe przyjmie osobę na staż na stanowisko: Asystent do spraw księgowych.

Miejsce pracy: Olkusz

Zakres zadań:

  • wykonywanie czynności księgowych wspomagających pracę księgowego,

  • segregowanie dokumentów pod względem ich rodzaju,

  • sprawdzanie dokumentów pod względem formalno-rachunkowym,

  • sprawdzanie zapisów kont rozrachunkowych oraz uzgadnianie sald z dostawcami i odbiorcami,

  • wprowadzanie do systemu finansowo-księgowego dokumentów stanowiących podstawę księgowania,

Wymagania:

  • preferowane wykształcenie kierunkowe (finanse, rachunkowość, ekonomia) lub w trakcie studiów

  • preferowane doświadczenie w dziale księgowości

  • bardzo dobra znajomość MS Office (Excel)

  • dokładność i sumienność

  • chęć nauki i rozwoju

Oferujemy:

  • staż z Powiatowego Urzędu Pracy;

  • zdobycie doświadczenia w zakresie księgowości;

  • możliwość rozwoju zawodowego;

  • możliwość zatrudnienia po odbyciu stażu.

Lokalizacja

Olkusz,

Małopolskie

Małopolskie, Olkusz
ID: 909507133