2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Wielkopolskie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Tulce
Dodane 16 kwietnia 2024

Przyjmę do Pracy w sklepie Żabka!!!

Wynagrodzenie

19,17 - 27,80 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Tulce

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Praktyka / staż

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Zatrudnię Kasjera -sprzedawcę do sklepów Żabka w Tulcach sklepy mieszczą się na Osiedlu Przylesiu 7 oraz Dębowa 1 Tulce Wymagania :

-Chęć do pracy

-dyspozycyjność

-punktualność

-komunikatywność

-mile widziane doświadczenie oraz badania sanepidu

Obowiązki

-Praca w systemie 2 zmianowym

-Rzetelna obsługa klienta wg Standardów sklepu żabka

-dokładanie i układanie towaru wraz z dbaniem o prawidłową ekspozycję

-przyjmowanie dostaw

-obsługa strefy Żabka Cafe

Oferuję umowę o zlecenie/ umowę uczniowską a przy dłużej współpracy umowę o pracę

Stawka 16,50-22,50 netto na godzinę

Praca w miłym oraz sympatycznym zespole.

Lokalizacja

Tulce,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Tulce
ID: 837972553