2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Świętokrzyskie
  5. Budowa / remonty - Starachowice
Dodane 22 maja 2024

Przyjmę do pracy pracownika ogólnobudowlanego

Lokalizacja

Starachowice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Oferta Pracy:

Pracownik Ogólnobudowlany.

Nasza Firma poszukuje doświadczonego pracownika ogólnobudowlanego do dołączenia do naszego zespołu. Szukamy osoby z pasją do budownictwa, która jest gotowa podjąć się różnorodnych wyzwań i projektów.

*Wymagania:*

- Doświadczenie w pracach ogólnobudowlanych.

- Umiejętność pracy w zespole oraz samodzielnie.

- Prawo jazdy kat. B - mile widziane.

- Dodatkowe uprawnienia budowlane będą dużym atutem.

*Oferujemy:*

- Stabilne zatrudnienie na pełny etat w rozwijającej się firmie.

- Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia.

- Możliwość rozwoju zawodowego i zdobywania nowych umiejętności.

- Przyjazną atmosferę pracy i wsparcie doświadczonego zespołu.

*Zadania:*

- Wykonywanie różnorodnych prac budowlanych i remontowych.

- Obsługa maszyn i narzędzi budowlanych.

- Przestrzeganie zasad BHP.

Jeśli jesteś osobą, która nie boi się wyzwań i chcesz rozwijać swoje umiejętności w stabilnej firmie, to czekamy właśnie na Ciebie! Wyślij swoje CV i list motywacyjny.

Zapraszamy.

Lokalizacja

Starachowice,

Świętokrzyskie

Świętokrzyskie, Starachowice
ID: 920196441