2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Śląskie
  5. Budowa / remonty - Dąbrowa Górnicza
Dodane 29 kwietnia 2024

Przyjmę do pracy inżynier budowy, brygadzista

Wynagrodzenie

5 000 - 10 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Dąbrowa Górnicza

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: Częste podróże służbowePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy), 🇺🇦 Польська мова не обов'язкова (Jęz. polski niewymagany)

Opis

Oferujemy pracę na stanowisku: INŻYNIER BUDOWY, BRYGADZISTA

Wymagania:

· uprawnienia budowlane

· znajomość branży stalowej/budowlanej

· obsługa programów takich jak: Trimble Connect ,DWG, PDF ,AutoCAD

· prawo jazdy kat. B

· dyspozycyjność, zaangażowanie oraz odpowiedzialność za powierzone zadania

· doświadczenie w podobnym zakresie obowiązków

· umiejętność pracy pod presją czasu

· uprawnienia na zwyżki, ładowarki.

Zakres obowiązków:

· przygotowanie wycen Inwestycji

· kompleksowe przygotowanie ilościowych zestawień materiałowych

· umiejętność czytania i analizy rysunków technicznych

· umiejętność samodzielnej organizacji pracy

· prowadzenie korespondencji mailowej

· gotowość do wyjazdów na daną inwestycję w celu np. narady koordynacyjnej

· praca zdalna z możliwością spotkań oraz konsultacji.

Oferujemy:

· możliwość rozwoju i zdobycia nowych doświadczeń zawodowych

· stabilną pracę na odpowiedzialnym stanowisku

· pracę z doświadczonym, zgranym zespołem

· atrakcyjne wynagrodzenie

· umowa o współpracę - do ustalenia (zlecenie,etat,B2B)

Lokalizacja

Dąbrowa Górnicza,

Śląskie

Śląskie, Dąbrowa Górnicza
ID: 915233703