2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kucharz
  5. Kucharz - Małopolskie
  6. Kucharz - Kraków
  7. Kucharz - Stare Miasto
Dodane 25 kwietnia 2024

przygotowywanie śniadań, kanapek i deserów - bistro BOHO CAFE

Wynagrodzenie

27 - 30 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Kraków, Stare Miasto

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca zmianowa, Praca w weekendy

Opis

OPIS

Do naszego zespołu poszukujemy osoby do przygotowywania śniadań

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • przygotowywanie i wydawanie śniadań - SERWUJEMY JE CAŁY DZIEŃ:)

  • przygotowywanie kanapek i tostów, jogurtów oraz deserków

  • dbanie o wygląd i asortyment w witrynie

  • kontrola i przestrzeganie obowiązujących standardów firmy,

  • dbanie o czystość i porządek (w tym zmywak)

  • budowanie pozytywnej atmosfery pracy w zespole.

    ZMIANY W GODZ. 7.00-20.00

WYMAGANIA:

  • doświadczenia w gastronomi

  • chęć ciągłego rozwoju,

  • umiejętności organizowania pracy na powierzonym stanowisku,

  • elastyczność i otwartość na zmiany,

  • aktualna książeczka sanitarno-epidemiologiczna,

  • dokładność, zaangażowanie, uczciwość,

  • dyspozycyjność od poniedziałku do niedzieli

OFERUJEMY:

  • zatrudnienie w oparciu o umowy zlecenie/ o pracę

  • możliwość rozwoju zawodowego oraz doskonalenia wiedzy i kompetencji,

  • elastyczny czas pracy W GODZ. 7.00-20.00

  • mały i przyjazny zespół

  • rabat pracowniczy na produkty.

  • KARTĘ ZNIŻKOWĄ PRACOWNIKA GALERII KRAKOWSKIEJ

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • przyjazne i bezpieczne środowisko pracy oraz terminowe wypłaty

Wyślij nam swoje CV i umów się na rozmowę!

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Stare Miasto
ID: 835192910