2. Praca
  3. Zdrowie
  4. Pracownicy ochrony zdrowia
  5. Pracownicy ochrony zdrowia - Lubelskie
  6. Pracownicy ochrony zdrowia - Lublin
Dodane 03 kwietnia 2024

Przychodnia Medycyny Pracy zatrudni pielęgniarkę

Wynagrodzenie

30 - 35 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Lublin

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Specjalne wymagania: Status studentaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Centrum Medycyny Pracy Sp. z o.o. w Lublinie poszukuje osób zainteresowanych pracą jako:

Pielęgniarka/Pielęgniarka Medycyny Pracy

Miejsce pracy: Lublin

Zakres obowiązków:

  • Przygotowywanie pacjenta do badań medycyny pracy oraz nadzór nad dokumentacją medyczną badanych,

  • Wykonywanie badań specjalistycznych (np. EKG - wymóg konieczny, spirometria- mile widziane ), przeprowadzanie próby oziębieniowej

  • Współpraca z lekarzami.

  • Wykonywanie czynności pielęgniarskich zgodnie z obowiązującymi procedurami

Wymagania:

  • wykształcenie kierunkowe

  • aktualne prawo wykonywania zawodu pielęgniarki

  • dobra organizacja pracy własnej

  • orientacja na Pacjenta, empatia, wysoka kultura osobista

  • dobra znajomość obsługi komputera

  • preferowany kurs kwalifikacyjny z zakresu ochrony zdrowia pracujących (wymagane)

  • chęć dalszego rozwoju w dziedzinie medycyny pracy

Oferujemy:

  • Pracę w nowoczesnej i dynamicznie rozwijającej się placówce medycznej o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na 4/5 etatu (praca w godz. 7.30 - 15.00 od poniedziałku do czwartku)

  • Możliwość pracy dorywczej w pojedyncze dni tygodnia na umowę zlecenia, w niepełnym wymiarze godzin

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych

  • Pracę w miłej atmosferze

  • Bezpłatny parking

Lokalizacja

Lublin,

Lubelskie

Lubelskie, Lublin
ID: 909196843