2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Śląskie
  5. Kierowca - Katowice
  6. Kierowca - Śródmieście
ELIS
Dodane 24 kwietnia 2024

Przewoźnik/Serwisant

Lokalizacja

Katowice, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodowePrawo jazdy: Kat. BZasięg transportu: Tylko krajowy

Tworzymy dla naszych klientów spersonalizowane rozwiązania świadczymy kompleksowe usługi w zakresie wynajmu i serwisu tekstyliów dla każdego rodzaju działalności. Oferujemy odzież ochronną i roboczą, maty podłogowe oraz urządzenia z szeroko rozumianego zakresu utrzymania czystości.

Współpracujemy z tysiącami europejskich przedsiębiorstw, które zapewniają produkty i usługi, będące częścią naszego codziennego życia. Nasi klienci mają pewność, że produkty, których potrzebują będą we właściwym miejscu o właściwym czasie czyste i sprawdzone. 45 000 naszych pracowników w 28 krajach czuwa nad prawidłowym funkcjonowaniem tego procesu.

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Region: Górny Śląsk

Rodzaj zatrudnienia: B2B

Zadania

  • Dostawa i odbiór odzieży od Klientów z zachowaniem wyznaczonych terminów
  • Wymiana mat wejściowych oraz urządzeń higienicznych
  • Rzetelne rozliczanie się z powierzonej dokumentacji
  • Obsługa mobilnej aplikacji
  • Utrwalanie dobrego wizerunku firmy

Oczekujemy

  • Własnej jednoosobowej działalności gospodarczej
  • Prawa jazdy kat. B
  • Samochodu z nadwoziem typu BUS o ładowności do 3,5t (nie starszy niż 10 lat, kolor biały, zadbany)
  • Umiejętności budowania trwałych relacji z Klientami
  • Znajomości topografii regionu

Oferujemy

  • Stabilną i długoterminową współpracę w firmie o wiodącej pozycji rynkowej
  • Stałe trasy w obrębie województwa
  • Atrakcyjny system wynagrodzeń zależny od ilości przewiezionych towarów
  • Terminowa płatność
  • Elastyczne godziny pracy
  • Pracę w kompetentnym i zgranym zespole

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Śląskie

Dokładna lokalizacja
Śląskie, Katowice, Śródmieście
ID: 910732360