2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Mazowieckie
  5. Kierowca - Warszawa
  6. Kierowca - Ursus
Dodane 22 kwietnia 2024

PRZEPROWADZKI Kierowca C, C+E / Pracownik Fizyczny

Wynagrodzenie

9 500 - 12 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Ursus

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganePrawo jazdy: Kat. C+EWymagane uprawnienia: Karta kierowcy, Świadectwo kwalifikacji zawodowejZasięg transportu: Krajowy oraz międzynarodowy

Firma przeprowadzkowa poszukuje Kierowcę / Pracownika Fizycznego.

STANOWISKO PRACY:

KIEROWCA C, C+E / PRACOWNIK FIRMY - PRZEPROWADZKI / TRANSPORT

MIEJSCE PRACY: NIEMCY, HOLANDIA, BELGIA

OPIS STANOWISKA:

  • Kompleksowe usługi transportowe, szybkie przeprowadzki, transport mebli oraz odpowiednie zabezpieczenie podczas podróży

  • Odbiór i dostawa kuchni, mebli i urządzeń lub artykułów gospodarstwa domowego

  • Pakowanie, przechowywanie i transport towarów lub przeprowadzki

  • Montaż, ustawianie i demontaż towarów lub usuwanie towarów

  • Załadunek i rozładunek samochodów dostawczych i/lub ciężarowych

WYMAGAMY:

  • DOŚWIADCZENIE W PROWADZENIU AUTA CIĘŻAROWEGO

  • DYSPOZYCYJNOŚĆ DO PODJĘCIA PRACY OD ZARAZ

  • STARANNOŚĆ ORAZ SUMIENNOŚĆ

  • DOKŁADNOŚĆ

  • DBANIE O CZYSTOŚĆ W AUCIE (ekipa 2-3 osobowa)

  • ELASTYCZNY CZAS PRACY

  • PRAWO JAZDY KAT. C/ C+E

  • JEZYK ANGIELSKI - MILE WIDZIANY

  • JĘZYK NIEMIECKI - MILE WIDZIANY

OFERUJEMY:

  • ZATRUDNIENIE W OPARCIU O UMOWĘ O PRACĘ TYMCZASOWĄ - NA ROK

  • ZAKWATEROWANIE NA TERENIE NIEMIEC

  • WSPARCIE POLSKIEGO KOORDYNATORA

  • WYNAGRODZENIE ZAWSZE NA CZAS

Zapraszamy

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Ursus
ID: 821364374