2. Praca
  3. Praca za granicą
  4. Praca za granicą - Pomorskie
  5. Praca za granicą - Gdynia
  6. Praca za granicą - Działki Leśne
Dodane 13 maja 2024

Przepalacz złomu - Szwecja

Lokalizacja

Gdynia, Działki Leśne

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Kraj: SzwecjaOdpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Baltix.se – Agencja Zatrudnienia nr 22373 - specjalizuje się w obsłudze firm skandynawskich ceniących wykwalifikowanych pracowników z Polski. Obecnie do pracy na terenie Szwecji poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Przepalacz złomu

Miejsce pracy: Szwecja

Zakres obowiązków

  • praca w centrum recyklingu

  • przepalanie stali czarnej i metali kolorowych (m.in. miedź, mosiądz)

  • cięcie kabli

  • sortowanie elementów

Wymagania

  • uprawnienia zawodowe przecinacza acetylenowego - tlenowego lub spawacza gazowego 311 (warunek konieczny)

  • minimum 2-3 lata doświadczenia jako przepalacz

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego (mile widziana)

  • prawo jazdy kat. B (mile widziane)

Oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • zakwaterowanie i przejazdy (plus kilometrówka dla osób jadących własnym autem)

  • współpracę w systemie rotacyjnym 6/2 tygodnie

  • odzież roboczą

  • program "Premia za polecenie"

  • możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie

Zgłoszenia kandydatów są rozpatrywane na bieżąco, aż do momentu zatrudnienia odpowiedniej liczby osób. Zachęcamy zatem do szybkiego wysłania CV.

Na stanowiska: spawacz, programista i operator maszyn CNC, prowadzimy rekrutację ciągłą.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Pomorskie

Pomorskie, Gdynia, Działki Leśne
ID: 915203513