2. Praca
  3. Edukacja
  4. Szkolnictwo
  5. Szkolnictwo - Mazowieckie
  6. Szkolnictwo - Pruszków
Dodane 12 maja 2024

Przedszkole w Pruszkowie zatrudni Psychologa

Wynagrodzenie

6 000 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Pruszków

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

OPIS

Obowiązki:

  • Prowadzenie grupy 5 osobowej,

  • Prowadzenie terapii psychologicznej.

  • Wykorzystanie praktycznych metod nauczania opartych na zabawie.

  • Dokumentowanie postępów uczniów i omawianie ich z rodzicami.

  • Uwzględnianie celów i kompetencji uczniów w planie pracy.

  • Obserwacja relacji między dziećmi i kształtowanie umiejętności współpracy w grupie.

  • Bliska współpraca z administracją oraz innymi pracownikami i nauczycielami.

Wymagania:

  • Tytuł licencjata, magistra.

  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne w kontaktach z dziećmi, współpracownikami oraz rodzicami i opiekunami.

  • Wysokie umiejętności dydaktyczne.

  • Umiejętności planowania i organizacji.

  • Cierpliwość i elastyczność.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie.

  • Elastyczny grafik godzin pracy.

  • Pracę w atmosferze współpracy i współdziałania.

Lokalizacja

Pruszków,

Mazowieckie

Mazowieckie, Pruszków
ID: 886868168