2. Praca
  3. Edukacja
  4. Szkolnictwo
  5. Szkolnictwo - Dolnośląskie
  6. Szkolnictwo - Wrocław
  7. Szkolnictwo - Psie Pole
Dodane 25 kwietnia 2024

Przedszkole niepubliczne zatrudni pomoc nauczyciela (Sołtysowice)

Lokalizacja

Wrocław, Psie Pole

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Niepubliczne Przedszkole Akademia Uśmiechu znajdujące się na Sołtysowicach zatrudni pomoc nauczyciela.

Zakres obowiązków:

- pomoc w opiece nad dziećmi, zapewnienie im bezpieczeństwa

- pomoc w organizacji zajęć, zabaw, realizacji podstawy programowej

Pożądane kwalifikacje:

- wykształcenie minimum średnie

- mile widziane osoby w trakcie studiów z edukacji przedszkolnej

- książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych

- umiejętność łatwego nawiązywania kontaktu z dziećmi

- odpowiedzialność, cierpliwość, empatia, podzielność uwagi, wysoka kultura osobista

Oferujemy:

- umowę o pracę na pełny etat

- pracę od zaraz lub od września

- atrakcyjne wynagrodzenie

- komfortowe warunki pracy (nowy, dobrze wyposażony budynek, m.in. laptopy, ekrany multimedialne, urozmaicone pomoce dydaktyczne)

- pracę w młodym zespole

- możliwość darmowego korzystania z posiłków przygotowywanych w naszej kuchni.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV.

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Psie Pole
ID: 914439638