2. Praca
  3. Edukacja
  4. Kursy, zajęcia dodatkowe
  5. Kursy, zajęcia dodatkowe - Mazowieckie
  6. Kursy, zajęcia dodatkowe - Warszawa
  7. Kursy, zajęcia dodatkowe - Ursynów
Dodane 26 kwietnia 2024

Przedszkole na Ursynowie zatrudni Logopedę

Lokalizacja

Warszawa, Ursynów

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Niepubliczne Przedszkole Żyrafa na Ursynowie rozpocznie współpracę z Logopedą

Praca w siedzibie działalności Firmy, elastyczny czas pracy

Wymagane: wykształcenie kierunkowe

Opis stanowiska:

  • Terapia logopedyczna (prowadzenie badań przesiewowych, prowadzenie zajęć indywidualnych z dziećmi)

  • Współpraca z Rodzicami i pozostałymi specjalistami

  • Przygotowanie warsztatu pracy

  • Prowadzenie dokumentacji

Profil kandydata:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku logopedy

  • Umiejętność nawiązywania kontaktu z Dziećmi

  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej

  • Sumienność, odpowiedzialność i zaangażowanie

Prosimy o przesyłanie CV z dopiskiem o ''Wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych celem rekrutacji''

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Ursynów
ID: 912947674