2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Mazowieckie
  6. Przedstawiciel handlowy - Wołomin
Dodane 24 kwietnia 2024

Przedstawicielka/Przedstawiciel handlowy

Wynagrodzenie

6 500 - 20 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Wołomin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie, Inny

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaDyspozycyjność: Elastyczny czas pracySamochód służbowy: TakMiejsce pracy: Częste podróże służbowe

Promag OZE Sp. z o.o. powstał na początku 1999 roku jako firma usługowo-handlowa z zakresu projektowania, doradztwa, montażu oraz serwisu instalacji centralnego ogrzewania głównie z odnawialnych źródeł energii (OZE). Poprzez kilkunastoletnie doświadczenie, oraz profesjonalną wiedzę techniczną z zakresu pozyskiwania energii ze źródeł odnawialnych dostarczamy swoim klientom nowoczesne rozwiązania za przystępną cenę. Jesteśmy potentatem w sprzedaży armatury hydraulicznej, takiej jak kolektory słoneczne, wymienniki ciepła, zawory trójdrożne i wiele innych.

OBOWIĄZKI:

  • pozyskiwanie nowych klientów biznesowych oraz aktywna obsługa istniejących

  • rozwój podległego rynku sprzedaży i umacnianie pozycji handlowej Firmy

  • doradztwo techniczne w zakresie sprzedawanych urządzeń

  • przygotowywanie ofert handlowych

  • dbałość o wysoką jakość obsługi klienta oraz dobry wizerunek Firmy

  • aktywna współpraca z innymi działami Firmy w zakresie realizacji sprzedaży

  • praca na terenie całego kraju

OCZEKIWANIA:

  • znajomość zagadnień technicznych

  • mile widziana znajomość branży hydraulicznej

  • dobra komunikatywność

  • umiejętność pracy w zespole oraz łatwość w dzieleniu się wiedzą

  • wykształcenie minimum średnie – preferowane techniczne

  • dobra organizacji pracy własnej

  • samodzielność, systematyczność i konsekwencja w działaniu

  • aktywne prawo jazdy kat. B

OFERUJEMY:

  • kompleksowe wdrożenie do pracy

  • niezbędne szkolenia z zakresu oferowanych produktów

  • pracę w młodym dynamicznym zespole

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • niezbędne narzędzia do wykonywania pracy Przedstawiciela Handlowego

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • atrakcyjne wynagrodzenie

Jeśli jesteś zainteresowana/zainteresowany współpracą z nami, prześlij swoją aplikację przez olx.pl, lub zadzwoń pod nr tel.: 51*******27

Lokalizacja

Wołomin,

Mazowieckie

Mazowieckie, Wołomin
ID: 905657874