2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Łódzkie
  6. Przedstawiciel handlowy - Łódź
  7. Przedstawiciel handlowy - Polesie
Dodane 24 kwietnia 2024

Przedstawiciel(ka) handlowy(-wa) ds. gastronomii (Łódź)

Lokalizacja

Łódź, Polesie

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSamochód służbowy: Tak

Opis

Przedstawiciel(ka) handlowy(-wa) ds. gastronomii

Miejsce pracy: Łódź i okolice

Szukamy ludzi takich jak Ty – lubiących kontakt z ludźmi i niebojących się nowych wyzwań. Na stanowisku Przedstawiciela(-cielki) Handlowego(-wej) będziesz wpierać najlepsze siły sprzedażowe w Polsce i nieustannie rozwijać kanał gastronomiczny.

Twoje zadania:

  • rozwój rynku gastronomicznego i praca nad zwiększeniem świadomości marek naszej firmy u klientów na terenie miasta Łodzi i okolic

  • rozwój klientów gastronomicznych poprzez szkolenia z jakości serwisu i „kultury piwnej”

  • przygotowywanie i realizacja planów rozwoju klientów przy uwzględnieniu sezonowości produktów – u nas nie ma rutyny!

  • zapewnienie doskonałego poziomu usług w punktach gastronomicznych

Nasze oczekiwania:

  • lubisz wyzwania i niestandardowe podejście do realizacji zadań – nie ma dla Ciebie rzeczy niemożliwych

  • chcesz rozwijać się i jednocześnie wspierać rozwój swoich klientów

  • jesteś osobą samodzielną i odpowiedzialną

  • potrafisz budować trwałe relacje

  • masz doświadczenie na stanowisku Przedstawiciela(ki) Handlowego(-wej)

  • umiesz realizować dane i wyciągać na ich podstawie wnioski

  • posiadasz wykształcenie wyższe

  • posiadasz prawo jazdy kat. B

Mile widziane:

  • znasz techniki sprzedaży

  • znasz j. angielski na poziomie komunikatywnym

  • masz doświadczenie w branży FMCG

  • nie jest Ci obcy lokalny rynek gastronomiczny

To oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio przez Kompanię Piwowarską

  • możliwość szybkiego rozwoju i awansu

  • możliwość nauki od doświadczonego managera i jego zespołu -  najlepszych ekspertów w rynku

  • stawiamy na TWÓJ ROZWÓJ, oferujemy m.in. udział w programie, przygotowującym do certyfikacji przedstawiciela handlowego wsparty indywidualnymi treningami w rynku; dostęp do platformy e-learningowej i udział w szkoleniach dostosowany do indywidualnego planu rozwoju

  • dbamy o BEZPIECZEŃSTWO m.in. poprzez udział w programie Świadomy Kierowca

  • praca dla właściciela najlepiej sprzedających się marek piwnych w Polsce (m.in. Żubr, Tyskie, Lech i wiele innych)

  • samochód służbowy (również do celów prywatnych), telefon, tablet, prywatna opieka medyczna, system kafeteryjny (w tym kartę Multisport), system motywacyjny, deputat piwny i wiele innych korzyści

  • dwuskładnikowe wynagrodzenie (podstawa + premia zależna od wyników)

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Łódzkie

Łódzkie, Łódź, Polesie
ID: 910796456