2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Mazowieckie
  6. Przedstawiciel handlowy - Warszawa
  7. Przedstawiciel handlowy - Praga-Południe
Dodane 13 maja 2024

Przedstawiciel UNIQA ds. Klienta Indywidualnego i Biznesowego

Wynagrodzenie

4 000 - 15 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Praga-Południe

Pełny etat

Typ umowy

Samozatrudnienie

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaDyspozycyjność: Elastyczny czas pracySamochód służbowy: NieMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca hybrydowaRekrutacja online

Opis

TWÓJ ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • sprzedaż całej gamy ubezpieczeń UNIQA: grupowych, życiowych, zdrowotnych, komunikacyjnych i majątkowych,

  • aktywna i życzliwa opieka nad klientami oraz budowanie długoletnich relacji,

  • nieustający rozwój kompetencji i własnej konkurencyjności,

  • realizacja planów sprzedaży,

NASZE WYMAGANIA:

  • chcemy abyś pracował z zaangażowaniem i był konsekwentny w działaniu,

  • oczekujemy wyższego, a minimum średniego, wykształcenia,

  • potrzebujemy abyś chętnie i sprawnie przyswajał nową wiedzę i umiejętności,

  • Twoim atutem będzie doświadczenie w sprzedaży i ubezpieczeniach, ale jeśli go nie masz to możemy Cię wszystkiego nauczyć,

  • niezbędna będzie gotowość współpracy b2b(działalność gospodarcza), dzięki której możesz być naprawdę niezależnym,

TO OFERUJEMY:

  • wynagrodzenie, poprzez które docenimy Cię za nową sprzedaż, ale nie zapomnimy o tym co zrobiłeś dla Klientów wcześniej (pasywny dochód)

  • aby ułatwić Ci start i prowadzenie działalności wzbogacimy Twoje wynagrodzenie o tzw. premię wdrożeniową,

  • możliwość elastycznego zarządzania swoim czasem pracy aby stworzyć równowagę między życiem zawodowym a osobistym,

  • wsparcie w rozwoju wiedzy i umiejętności, abyś był profesjonalny i konkurencyjny,

UNIQA

Grupę UNIQA w Polsce reprezentują spółki UNIQA TU S.A. oraz UNIQA TU na Życie S.A., oferujące ubezpieczenia majątkowe, komunikacyjne i życiowe, zarówno dla klientów indywidualnych, jak i instytucjonalnych. UNIQA jest blisko klientów, zapewniając im profesjonalne doradztwo i pomoc w wyborze ubezpieczenia.

Doceniamy i promujemy zaangażowanie, niekonwencjonalne pomysły i działanie. Jeśli cenisz miejsce pracy, w którym ważna jest atmosfera współpracy i zaufania, zapraszamy do nas!

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Praga-Południe
ID: 807332300