2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Mazowieckie
  6. Przedstawiciel handlowy - Warszawa
  7. Przedstawiciel handlowy - Wola
Dodane 23 kwietnia 2024

Przedstawiciel Ubezpieczeniowy

Wynagrodzenie

4 500 - 20 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Wola

Pełny etat

Typ umowy

Samozatrudnienie

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaDyspozycyjność: Elastyczny czas pracySamochód służbowy: NieMiejsce pracy: Praca hybrydowa

Menadżer międzynarodowej firmy zajmującej czołowe miejsce w rankingach firm ubezpieczeniowych poszukuje do swojej grupy sprzedawców:

Doradców Klienta - możliwość sprzedaży Zdalnej

OFERUJEMY :

  • Podstawę + prowizję na wysokim poziomie - Twoje wynagrodzenie jest równie wysokie, co zaangażowanie, nie ma górnej granicy

  • Realne możliwości rozwoju już od samego początku - nie musisz wszystkiego wiedzieć od razu, podpowiemy Ci co i jak, nawet w kwestii pozyskiwania klientów

  • elastyczny czas pracy - grafik dopasowujesz do swojego życia prywatnego a nie na odwrót

  • poza wynagrodzeniem zapewniamy : ubezpieczenie grupowe, prywatne ubezpieczenie medyczne Medicover, karta Multisport, programy motywacyjne i konkursy sprzedażowe z atrakcyjnymi nagrodami – wystarczy się zaangażować aby mieć szansę zwiedzić z nami świat!

  • Profesjonalne szkolenie na platformie szkoleniowej (e-Learning) i komunikatorach

TWÓJ ZAKRES OBOWIĄZKÓW :

  • Aktywne pozyskiwanie Klientów indywidualnych oraz firmowych

  • Prowadzenie spotkań i rozmów z Klientami oraz utrzymywanie długookresowych relacji z nimi

  • Skuteczne oferowanie Klientom naszych rozwiązań

  • Dbałość o rozbudowę i rzetelną obsługę portfela swoich Klientów

NASZE WYMAGANIA :

  • wykształcenie minimum średnie

  • niekaralność

  • Przedsiębiorczość, zaangażowanie i wytrwałość

  • Komunikatywność i nastawienie na rozwój

  • Zainteresowanie współpracą w oparciu o umowę B2B

  • Etyczne i uczciwe podejście do Klienta

Mile widziane doświadczenie w sprzedaży i/lub obsłudze Klienta

W przypadku cudzoziemców konieczna karta stałego pobytu.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Wola
ID: 609767464