2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Warmińsko-mazurskie
  6. Przedstawiciel handlowy - Olsztyn
Anna
Dodane 13 maja 2024

Przedstawiciel terenowy ds. OZE

Lokalizacja

Olsztyn

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaRekrutacja online

Opis

Twój zakres obowiązków:

  • pozyskiwanie gruntów pod farmy fotowoltaiczne na określonym obszarze (głównie północna część Polski)

  • zawieranie umów dzierżaw, aneksów i służebności

  • praca w terenie 3-4 dni w tygodniu (czasem możliwe noclegi poza miejscem zamieszkania);

  • prowadzenie negocjacji z właścicielami terenów inwestycyjnych;

  • konsultowanie treści umów z zespołem z biura

  • rozmowy z władzami gmin lub urzędnikami dot. planowanych inwestycji;

  • raportowanie postępu pracy

    Nasze wymagania:

  • podstawowa wiedza w obszarze nieruchomości oraz odnawialnych źródeł energii,

  • prawo jazdy kat. B oraz doświadczenie w samodzielnej pracy w terenie;

  • wytrwałość w dążeniu do celu, samodzielność w organizacji czasu pracy;

  • praca pod presją oraz w zmiennych okolicznościach

  • umiejętność budowania relacji, komunikatywność, asertywność

  • znajomość pakietu office (excel, word)

  • umiejętności negocjacyjne

    Mile widziane:

  • doświadczenie w pozyskiwaniu gruntów pod inwestycje (OZE będzie dodatkowym atutem);

  • znajomość geoportalu krajowego;

  • doświadczenie w samodzielnym pozyskiwaniu klientów.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Olsztyn,

Warmińsko-mazurskie

Warmińsko-mazurskie, Olsztyn
ID: 915249255