2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Małopolskie
  6. Przedstawiciel handlowy - Olkusz
Dodane 22 kwietnia 2024

Przedstawiciel Techniczno-Handlowy (podstawa+prowizja)

Wynagrodzenie

4 000 - 20 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Olkusz

Pełny etat

Typ umowy

Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaSamochód służbowy: Tak

Firma HERMANOS zatrudni osoby na stanowisko Przedstawiciel Techniczno-Handlowy ds. źródeł ciepła i termomodernizacji

Lokalizacje: Mielec, Tarnobrzeg, Nowy Sącz, Gorlice, Bielsko-Biała, Częstochowa, Lublin, Olkusz, Jasło

Obowiązki:

  • Obsługa otrzymanych leadów, (kontakt telefoniczny, spotkania)

  • Pozyskiwanie leadów przy konkretnym wsparciu (nie doorowanie)

  • Pozyskiwanie Klientów

  • Doradztwo w zakresie OZE (dotacja CZP, źródła ciepła, CO/ termoizolacja/ stolarka, fotowoltaika)

  • Przygotowywanie ofert dla Klientów,

  • Opieka w całym procesie obsługi Klienta

  • Realizacja targetów i zadań

  • Raportowanie

Wymagania:

  • Doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej

  • Doświadczenie w sprzedaży OZE

  • Bardzo mile widziane doświadczenie w branży budowlanej, znajomość technologii budownictwa i głębokich termomodernizacji budowli, w szczególności budownictwa jednorodzinnego

  • Wysoka kultura osobista

  • Prawo jazdy kat. B

  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów i swoboda komunikacji

Oferujemy:

  • Umowa B2B

  • Onboarding (szkolenie, wdrożenie przez doświadczony zespół, wsparcie)

  • Atrakcyjne wynagrodzenie prowizyjne i system wypłat

  • Możliwość awansu i rozwoju

  • Uczestnictwo w różnych projektach

  • Narzędzia pracy (telefon, laptop, samochód firmowy)

  • Leady oraz wsparcie w działaniach własnych pozyskiwania leadów

  • Pracę w mocno zmotywowanym i wspierającym się zespole

  • Pracę w stabilnej rynkowo i równocześnie bardzo dynamicznej firmie

Lokalizacja

Olkusz,

Małopolskie

Małopolskie, Olkusz
ID: 911945562